• Translator

  • ‘European Champonships’ – update

    Women’s points race:
    Gold: 1 Trine Schmidt (Den) 62 pnt – silver Gulnaz Badykova (Rus) 31 pnt and bronze Tatsiana Sharakova (Blr) 29 pnt 12. Kirsten Wild (Ned) 5 pnt

    Men omnium tempo race:
    1 Thomas 2 Johansen 3 De Vylder 4 Torres 5 Sajnok 6 Tsishkou 7 Stash 8 Matias 9 Graf 10 Lovassy

    Men omnium After 2/4
    1. Julius Johansen Den) 78 pnt 2. Albert Torres (Esp) 70 pnt 3. Lindsay De Vylder (Belg) 64 pnt 4. Felix English (Irl) 54 pnt 5. Szymom Sajnok (Pol) 54 pnt 6. Benjamin Thomas (Fra) 54 pnt 7. Christos Volikakis (Gre) 48 pnt 8. Simone Consonni (Ita) 48 pnt..18. Roy Eefting (Ned)

       
       
       

    ’European Championships’ – update

    Women individual pursuit qualifying
    1. Katie Archibald 3:28.003 (Gr-Br) 2. Justyna Kaczkowska (Pol) 3:30.442 3. Annemiek van Vleuten  3:33.607 4. Silvia Valsecchi (Ita) 3:33.757 5. Simona Frapporti (Ita) 3:34.224 6. 6. Gudrun Stock (Ger) 7. Marion Borras (Fra) 3:39.608 8. Lisa Klein (Ger) 3:39.688 8. Anastasiia Iakovenko (Rus) 3:39.816

    Men omnium scratch:
    1. Julius Johansen (Den) 2. Christos Volikakis (Gre) 3 AlbertTorres (Esp) 4. Felix English (Irl) English 5. Simone Consonni (Ita) 6. Anders Oddli (Nor) 7. Lindsy De Vylder (Belg) 8. Chris Latham (Gbr) 9. Andreas Graf (Aut) 10. Szymon Sajnok (Pol) 15. Roy Eefting (Ned)                                            Photos and results Wim Hoste

      
    Men Sprint 1/8: Heat 1 Vigier to 1/4 over Bretas
    Men sprint 1/8: Heat 2 Lavreysen to 1/4 over Jonauskas
    Men Sprint 1/8: Heat 3 Dmitriev to 1/4 over Owens
    Men Sprint 1/8: Heat 4 Lendel to 1/4 over Kuczynski
    Men Sprint 1/8: Heat 5 Vynokurov to 1/4 over Hindes
    Men Sprint 1/8: Heat 6 Rudyk to 1/4 over Sojka
    Men Sprint 1/8: Heat 7 Hoogland  to 1/4 over Cechman
    Men Sprint 1/8: Heat 8 Levy to 1/4 over Yakushevskiy
     

    ‘European Championships’- update 2


     Daria Shmeleva (Rus) met maar nipt de snelste tijd
    Women 500 I.TT qualifying:
    1. Daria Shmeleva (Rus) 33.576 2. Pauline Grabosch (Ger)33.579 3. Miriam Welte (Ger) 33.593 4 Olena Starikova (Ukr) 33.760 5. Tania Calvo (Esp) 34.202 6. Kyra Lamberink  34.459 7. Katy marchant (Gbr) 34.516 8. Helena Casa (Esp) 34.886 11. Laurine van Riessen  35,346

    First 8 place to final race


    Kyra Lamberink mag vanavond proberen haar positie te verbeteren
     
       
       

    ‘European Championships’-update

     
    Men Sprint 200 m qualifying:
    1. Sebastien Vigier 9.630 (Fra) 2. Harrie Lavreysen  9.707 3. Denis Dmitriev (Rus) 9.726 4. Vasilijus Lendel (Lit) 9.746 5. Andrii Vynokurov (Ukr) 9.769 6. Mateusz Rudyk (Pol) 9.778 7. Jeffrey Hoogland  9.853 8. Pavel Yakushevskyi (Rus ) 9. Maximilian Levy (Ger) 9.888 10.Martin Cechman 9Cze) 9.891 11. David Sojka (Cze) 9.892 12. Philip Hindes (Gbr) 9.941 13. Kamil Kuczynski (Pol) 14Ryam Owens (Gbr) 10,016 15. Svajuna Jonauskas (Lit) 10.016 .. 25. Ayrton De Pauw (Belg)10.268
     
    Jeffry Hoogland
       
       

    Teamgevoel belangrijk bij teamsprinters

    Teamgevoel drijft ‘coachloze’ baanrenners naar succes
    “Na een voorbereiding zonder coach mogen we hier zeker tevreden mee zijn.
    “Het zijn de veelzeggende woorden van Harrie Lavreysen, nadat hij met Jeffrey Hoogland en Matthijs Büchli brons heeft veroverd op de teamsprint bij de EK baanwielrennen.De bronzen plak van het trio is een schouderklop waard. De baanrenners kwamen na het opstappen van René Wolff in april zonder bondscoach te zitten en moesten daarna met veel improvisatie hun trainingsprogramma opstellen. Pas in septmber kwam in de persoon van de Duitser Bill Huck een nieuwe bondscoach.
    Teamgevoel
    “Ik ben sinds april nog een beetje door René begeleid”, zegt Lavreysen, die dit jaar bij de WK in Hongkong nog zilver won op de sprint en teamsprint. “We hebben de hele zomer flink getraind, alleen zonder begeleiding.” Naast de mannenploeg haalde ook de vrouwensprintploeg een bronzen medaille op. “Ik denk dat we elkaar de afgelopen zomer goed hebben gecoacht”, verklaart Lavreysen, die vrijdag op de sprint weer in actie komt, het succes. “Dat was goed voor het teamgevoel. We hebben veel kunnen trainen en dat helpt ons zeker.”
    “Eigen hersens gebruiken”
    Shanne Braspennincx, die met de damesploeg brons veroverde, kon de afgelopen maanden op eigen benen staan en maakte naar eigen zeggen van de nood een deugd. “Ik vond het eigenlijk wel leuk om zelf aan de gang te gaan, je eigen hersens gebruiken”, legt ze uit. “Kijken wat je wil bereiken en ook nog een beetje feedback krijgen van mijn oude coach, René Wolff. Dat heeft uiteindelijk goed uitgepakt Bron: NOS sport

    Brons voor heren en dames sprintploeg

    Op de teamsprint was er donderdagavond in Berlijn dubbel Nederlands succes. Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen en Matthijs Büchli waren in de strijd om het brons nipt te sterk voor Rusland: 43,405 om 43,601. Het goud ging naar Frankrijk en het zilver naar Duitsland.
    De teamsprintsters Kyra Lamberink en Shanne Braspennincx waren in de kleine finale te sterk voor de Françaises Sandie Clair en Mathilde Gros: 33,180, om 33,700.
                   

    Men team sprint:
    Gold France 43.254
    Silver Germany 43.337
    Bronze   43.405
    4th Russia 43.601

    Men team pursuit
    Gold France 3:55.780
    Silver Italy 3:55.986
    Bronze Russia 3:57.517
    4th Germany 3:58.435

     

    Women team sprint
    Gold Russia 32.560
    Silver Germany 32.807
    Bronze  33.180
    4th France 33.700

    Women team pursuit
    Gold Italy 4:17.853
    Silver Great Britain 4:21
    Bronze Poland 4:24.705
    4th France 4:26.116

    Men scratch:
    Gold Adrien Garel (Fra) – silver Krisztian Lovassy (Hun) – bronze Roman Gladysh (Ukr) 8th Kenny De Ketel (Bel) 14th Wim Stroetinga (Ned)